Rodinný kemp 2021

aneb co Joel Baker započal...

Kdy a kde bude?

18. - 24. července 2021

v hotelu Dlouhé Stráně (www.hotelds.cz)

Srdečně Vás zveme na týden společného hledání Boží tváře, Jeho zmocnění a plánů pro naše životy ... (a naše sbory) :-)

Nutno říci, že už teď se velmi těšíme na společný čas s vámi  ... věříme, že Pán bude velmi specificky směrovat mnohé z nás, instruovat nás o věcech, které jsou před námi stejně jako o období, ve kterém se právě nacházíme ... Pán není zaskočen situací či okolnostmi ... Kdykoliv se Jeho lid sejde v úctě a touze Ho více znát, On odhaluje svá tajemství těm, kdo o to stojí ... věrným, kteří to dál ponesou dle instrukcí Ducha... stále je s námi Pánovo společenství lásky a budování víry slyšením kázaného Slova, které - když je promluvené či vyhlášené zde na zemi - se nenavrací s prázdnou, ale vykoná, k čemu je vyslané ...(Iza 55:10-11)

Prostor bude i pro vzájemné společenství či výlety do krásných Jesenických kopců, pro návštěvy mnohých kulturních památek onoho kraje ( přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, papírna a zámek Velké Losiny, nový termální park Velké Losiny, Priessnitzovy lázně Jeseník, zámecký park Loučná či Sobotín, atd.), dětských hřišť či rybníků, kde je možno rybu si ulovit. K dopravě bude možno použít mimo aut i pravidelných vlakových a autobusových spojů (zastávky přímo pod hotelem), do kopců pak i lanovky. :-)

Kemp začíná tento rok v neděli 18.července a končí v sobotu 24.července. Probíhat bude opět v Hotelu Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou.

A pro koho je kemp určen? Kemp je pro všechny věkové kategorie, se službou dětem.      Svoji účast přislíbili a naše pozvání přijali a svoji účast potvrdili ( samozřejmě s ohledem na Covid situaci)

Joel a Nicola BAKER                                                                                                      GERARD VanderVeght                                                                                                      Thomas a Irena LILLIENDAHL                                                                                    Tomáš HRUBÝ                                                                                                             Randy Kubíček a další... :-)

REGISTRACE K POBYTU JE V TUTO CHVÍLI UKONČENA

V případě, že se sitace ve tvém zaměstnání změnila a otevřela se ti možnost přeci jen na poslední chvíli na KEMP jet, můžeš nás kontaktovat. Pokud jsou na hotelu volné pokoje, můžeme se pokusit je rezervovat.

TESTY A ROUŠKY BĚHEM KEMPU 2021

Zde sdílíme informace ohledně Covid-19 opatření... Jsou staženy přímo ze stránek Ministerstva zdravotnictví.

TESTY:

Jako ubytovaní hosté se každý potřebujeme prokázat - při náhodné kontrole ubytovaných hostů - negativním testem či prodělaným očkováním. Citujeme:" Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let), které jsou popsané v ŽS Systém O-N-T: Očkování - prodělaná Nemoc - Test" - Při příchodu tedy musí všichni hosté prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

• doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem, což se už nás týkat nebude :- )

PODMÍNKY SHROMAŽDOVÁNÍ: Pravidla a doporučení :

Bohoslužby a podobná náboženská shromáždění se mohou konat, je při nich třeba dodržovat hygienická opatření.
Přítomní musí mezi sebou dodržovat rozestupy alespoň 2 metry, s výjimkou členů jedné domácnosti.
Při dodržení vzdálenosti alespoň 2 metry od ostatních osob (s výjimkou členů domácnosti), respirátor ani chirurgickou roušku mít nasazenou nemusíte. Nadále to však důrazně doporučujeme!
Účastníci si před vstupem do vnitřních prostor musí vydezinfikovat ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak to máme černé na bílém...Doporučujeme vzít si s sebou respirátor pro prostory hotelu, netvrdíme, že je použijeme, ale jistota je jistota, věci se mění často den ze dne, heslo "Buď připraven!" je stále platné :- )

PRO NAŠE HOSTY PŘICHÁZEJÍCÍ "zvenku" NA NAŠE SPOLEČNÁ SETKÁNÍ platí stejná podmínka jako pro ubytované hosty či hosty koncertů = Při příchodu musí všichni hosté prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

• doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

To hravně zvládneme :- )