English Camp 2023

                                                                                   Příměstský tábor s vyukou angličtiny                                                                                        "BE BOLD to SPEAK"                 

A je za námi.  Byl opět plný života, budující vztahy, přátelství,  a letos i tvořivosti...   :- ) 

                  BE BOLD to CREATE!   :- ) 

VELMI DĚKUJEME VŠEM POMOCNÍKŮM, KTEŘÍ SVŮJ TÝDEN VOLNA TU STRÁVILI ZCELA V DOBROVOLNĚ A ZCELA V NADŠENÍ, JEDEN KAŽDÝ BYL VELMI DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ všeho dění PO CELÝ TÝDEN. Děkujeme Ivo a Bobe, děkujeme Eliško, děkujeme Vendy a Kubo, děkujeme Katko a Lucko, děkujeme Evičko a Jony, děkujeme Alešku, děkujeme Tome a Hanko, děkujeme Candace, děkujeme všemu personálu školy i jejímu vedení...  Děkujeme  všem rodičům, že nám svěřili své děti... a tu posíláme odkazy na písničky, které jsme jsme si letos tančili a také na pár těch loňských :- )  Některé nejdou přímo zobrazit, tak budete muset přes odkaz :- )  KRÁSNÉ DNY přejeme  :- )

SKVĚLÉ HLÁŠKY LETOŠNÍHO BE BOLDU - Paní učitelko, já jsem v noci vůbec nemohla spát, jak jsem se těšila na dnešek :- )   //  Ve školní rok vstávám 5 minut potom, co mi  zazvoní budík, a tady vstávám 5 minut před tím, než mi zazvoní budík... se tak těším! :- ) 

...zato odpoledne, jakmile většina dětí došla domů, zalehla, a dala si akademickou hodinku odpočinku... ono to letošní vedro dávalo vážně zabrat všem :- )

ZUMBA FOR KIDS - taková rozcvička :- ) https://youtu.be/m9C5fu493Ok

MADE FOR THIS https://youtu.be/jVKuOi3YEAM

GOD IS GOOD https://youtu.be/vt6TsIAHIgs

I AM A PRICELESS TREASURE - https://youtu.be/ZCrBzsJIEWM

GOD IS WATCHING OVER YOU - https://youtu.be/Rs02V1hcpQc

I WILL FOLLOW   https://youtu.be/d8Chv0QmRjk

EVERY MOVE I MAKE I MAKE IN YOU https://youtu.be/rJaWUmW4JrU


Tyto tábory pro děti probíhají již 6tým rokem za finanční podpory obce RAPOTÍN,  Vikyřovice a Delfort papírny Olšany.  VELMI DĚKUJEME!  Bez této podpory by tyto tábory nebylo možné dělat v takovém rozsahu a kvalitě. DĚKUJEME! 


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.