SETKÁNÍ S KUBOU A DANKOU

Je tu další možnost setkání se, společenství spolu navzájem... hlavně ale proč všechna tato setkání pořádáme je, aby jste vy, mladí, měli prostor společně poznávat Stvořitele, sebe, se navzájem, Boží Slovo i Jeho moc... a to ve škole asi neberete, proto je tu From Inside/ Out :- ) 

Pár informací k SETKÁNÍ S KUBOU A DANOU 

Začínáme v pátek  19.1.2024 v 18:00 večeří.

Končíme v sobotu  (20.1.) odpoledne  ( stejně nakonec končíme tak, jak vám jezdí autobusy a vlaky, tak raději čas ani nepíšeme, ale většinou to bývá okolo 15:00 hod.)

POKUD BY NĚKDO CHTĚL ZŮSTAT AŽ DO NEDĚLE RÁNO, NENÍ PROBLÉM, JEN NÁM TO PROSÍM DEJ VĚDĚT BUĎ TU V PŘIHLÁŠCE, NEBO ZPRÁVOU NA MESSENGER NEBO MAILOVKU spolekVeronika@seznam.cz

Akce se uskuteční v prostorách a okolí Nové naděje na náměstí SVOBODY 1052, JESENÍK.

S sebou: karimatku, spacák, něco pod hlavu, přezůvky, hygienické potřeby, sportovní boty a oblečení. Bibli a něco na zápisky :- )

Téma modliteb teď na chvíli opustíme, ač je to naše srdcovka a moc rádi v něm budeme pokračovat, což se od minule i plánuje :-)  Tentokrát nám však Pán posílá lidičky, kteří budou požehnáním, motivací a povzbuzením všem nám...

   Doporučujeme si i tentokrát vzít se sebou blok a tužku, budou se hodit, a hlavně do široka otevřené srdce ... :- ) 

Náklady na naše setkávání jsou vyšší, děkujeme všem, kteří podporují práci spolku Veronika, že s jejich pomocí můžeme snížit poplatek za setkání na minimum, což je 100Kč/osobu, prosíme o uhrazení všechny účastníky. DĚKUJEME :- ) 

Podmínky setkávání budou od teď nastaveny trochu jinak, budou  zveřejněny při příchodu nebo na vyžádání zaslány elektronicky. Bude to fajn :-) :-) 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuj buď na tel. 725 667 247, nebo na naší emailové adrese spolekVeronika@seznam.cz.

V přihlašovacím formuláři tě poprosíme i o kontakt na rodiče, abychom jim mohli poslat informace ohledně této akce. Děkujeme. 

Pokud s námi jezdíš pravidelně, pak stačí, když nám pošleš sms nebo se přihlásíš přes zprávu ve skupině Inside/out na Messengeru... PROSÍME ALE PŘIHLAŠ SE, AŤ VÍME, PRO KOLIK LIDÍ CHYSTAT STRAVU...  Díky :- ) 

Těšíme se na společný čas se všemi vámi, bude to čas, který bude stát za to :- ) 

PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ pro SETKÁNÍ S KUBOU A DANKOU...