English Camp 2022

                                                                                   Příměstský tábor s vyukou angličtiny                                                                                        "BE BOLD to SPEAK"                 

Termín toho letošního je

 11.-15. července.     :-) 

 Letošní rok je ve znamení větších možností cestování ze zahraničí a my jsme plni očekávání, že vše vyjde tak, jak má a v červenci na BE BOLDU v Rapotíně přivítáme po dvou letech odmlky opět i mládežníky z UK či USA, aby si naši mladí účastníci tábora BE BOLD mohli zčerstva procvičit vše, co už umí, a nebo co se každý den na táboře naučí, v komunikaci s rodilými mluvčími. 

Opět bude pro děti připravený týden plný her, zábavy, učení i slovíček.

  • Tábor probíhá v prostorách ZŠ Rapotín a blízkém okolí formou příměstského tábora
  • Možnost přihlášení a více informací na těchto stránkách či emailem na SpolekVeronika@seznam.cz od 1.března 2022


Téma :           BE BOLD TO TRUST

V našem jazyce BUĎ SMĚLÝ DŮVĚŘOVAT. S důvěrou se setkáváme na každém kroku našich životů, od důvěry v rodiče, školu, kam jsme přihlásili naše děti, důvěra ke kosmetice, kterou používáme či židli, na které sedíme... 

Letos bychom se s dětmi rádi podívali na pár historických příběhů o odvaze a důvěře, které stále berou dech těm, kteří je čtou. Budeme si o nich povídat jak jinak než v angličtině, ale budou tomu rozumět i ti, kteří zatím umí říct anglicky snad jen HELLO... :- ) Použijeme všechny dostupné prostředky jako je pantomima, scénky, tvoření, sporty venkovní a hry, street dance a vyprávění příběhů ve STORY room, aby nová slovíčka byla ukotvena a zažita s pomocí příběhů Davida a Goliáše, Šadraka, Mešaka a Abednega v ohnivé peci či Daniela ve lví jámě a dalších, kteří důvěřovali Neviditelnému a byli vysvobozováni. A možná si všichni spolu uvědomíme, že i v tomto světě plném třesení a zmatků, nejistot a změn je stále možno spočinout v důvěře.  :-)

Každoročně chystáme pro děti na středu "něco jiného", a ani letošek nebude výjimka. Plánujeme výlet, pokud se vše podaří, tak se vydáme kousek dál od domu... ale nebojte, odpoledne vám děti opět v pořádku vrátíme :- )

V pátek odpoledne bychom vás pak velmi rádi pozvali na setkání s našimi lektory i vašimi dětmi, které vám budou chtít ukázat vše, co se naučily či vytvořily ( společné tance, tvoření, názvy týmů i fotky z celého týdne...)

Děkujeme Vám za důvěru a budeme se těšit na setkání s Vámi

Na BE BOLD TO SPEAK 2022 a hlavně na děti se už teď těší Váš Spolek Veronika. :- ) 
Tento tábor probíhá za finanční podpory obce RAPOTÍN, PETROV nad Desnou, Vikyřovice a OP papírny Olšany.  VELMI DĚKUJEME!   


A tu pár ohlédnutí do let minulých ... :-) 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.