O nás

Kdo jsme a co děláme

Spolek Veronika byl založen na přelomu roku 2017/2018 jako nástroj k pořádání kempů a akcí pro děti (a nejen pro ně) napříč organizacemi, jako nezávislý článek, a tudíž schopný pomáhat v širším spektru. Naším dalším cílem je pořádání přednášek, konferencí, kurzů a seminářů k vyučování, povzbuzování, posilování  a rozvíjení osobních darů jednotlivců (hudební semináře, tvořivé dílny) stejně jako akce zaměřené na zábavu a relaxaci (zábavné akce pro děti, prožitkové večery).  


Naším srdcem je také sdružovat osoby, které vyznávají křesťanskou víru podle Bible (která je základním pravidlem života členů spolku), k rozvíjení osobních darů, ke spolupráci, pomoci potřebným a zvěstování dobré zprávy obsažené v Bibli s prvky uzdravení, vysvobození   a plnosti života. Tak se podílet ( především na Šumpersku a Jesenicku ) na vytváření podnětů pro vznik a rozvoj nových společenství křesťanů.


V neposlední řadě toužíme, aby každému člověku v našem národě bylo umožněno slyšet, poznat a prožít záchranu, o které mluvili již Jan Amos Komenský, Jan Hus, Moravští bratři a další.


:-) V tuto chvíli už za sebou máme 6 příměstských kempů BE BOLD TO SPEAK pro děti  (Rapotín), 6x KEMP ZMOCNĚNÍ - rodinný křesťanský kemp, dále 3setkání studentů BCV Bruntál... Jsme VDĚČNI ZA KAŽDOU AKCI, kterou se podaří uspořádat...kdy se můžeme s vámi vidět, být s dětmi i rodiči... 

Na našich fb stránkách se můžete z doby lockdownu seznámit či setkat s našimi mluvčími z KEMPŮ, které jsme pozvali, abychom se alespoň takto "viděli"   :-)

Většinu našich videí z našich akcí najdete na našich stránkách youtube@spolekVeronika

Děkujeme všem, kdo nám pomáhali či pomáhají ...jste povzbuzením a inspirací  ... velmi si toho vážíme ... bez vás by to nešlo ... :-) 

Více ve fotogalerii níže ... :-)