KEMP ZMOCNĚNÍ 2023   

aneb co Joel Baker započal...

Ano, určitě se těšíme s vámi na další týden "ve výšinách" :-)  Vše tedy plánujeme tímto směrem a pokud nenastanou nečekané okolnosti, sejdeme se opět, a to             

                         6. - 12. srpna 2023   :- ) 

Registrace k ubytování na hotelu Zlatý Chlum ( má omezené možnosti cca 60 lůžek ) je spuštěna od 1. dubna 2023 (viz. tlačítko kontaktního formuláře níže).

V případě, že se na vás už nedostane lůžko, nebo chcete pojmout čas KEMPU více jako rodinnou záležitost se širší rodinou je možno v blízkém okolí sehnat dobrá ubytování tu na tomto šikovném vyhledávači  (nutno otevřít v novém okně) Doporučujeme zajistit si (zamluvit) ubytování mimo hotel co nejdříve, ať ještě je :- ) 

https://www.e-chalupy.cz/jeseniky/ubytovani/ceska-ves/

I v případě, že nebudete ubytovaní na hotelu, můžete se s námi v případě vašeho  zájmu stravovat v hotelu za níže vypsané ceny. V tom případě vás požádáme, aby jste se zaregistrovali jen pro stravu v naší registraci, ať můžeme celkové počty včas předat vedení hotelu. DĚKUJEME :- )  

Přejeme dny plné síly, radosti, pokoje a lásky i odvahy k činění dobra,          těšíme se spolu s vámi na společně strávený čas v Pánově přítomnosti          a Jeho Slově :-) 


K tomuto je ještě třeba připočíst poplatek za ubytování obci ve výši 4Kč/den. V době, kdy poplatky obcím jsou státem zafixovány na max.50Kč/noc a mnohé obce využívají tuto hranici, jsme vděčni za tuto výši poplatku :- ) 

Polovinu z ceny, kterou vám Tom spočítá je potřeba uhradit do konce června, protože to je čas, kdy budeme muset zaplatit zálohu hotelu Zlatý Chlum. :- ) Druhou část budeme potřebovat před začátkem KEMPU. Děkujeme za porozumění :- )