KEMP ZMOCNĚNÍ 2024

                                                                                              aneb co Joel Baker započal...

DOVOLUJEME SI VÁS POZVAT NA DALŠÍ ROČNÍK KEMPU ZMOCNĚNÍ - na týden trvající konferenci, která je plná úžasných služebníků a mluvčích, kteří sdílí Boží Slovo v moci k vyzbrojení a připravení Božího lidu na další dny... jejichž kázání provází uzdravení těla i duše posluchačů...   a to již brzy,   4. - 10. srpna 2024 :- ) 

Registrace k ubytování na hotelu Zlatý Chlum ( má omezené možnosti cca 60 lůžek ) je spuštěna od 2. dubna 2024 (viz. tlačítko kontaktního formuláře níže).

V případě, že se na vás už nedostane lůžko, nebo chcete pojmout čas KEMPU více jako rodinnou záležitost se širší rodinou,  je možno v blízkém okolí sehnat dobrá ubytování - třeba tady na odkazu níže na velmi šikovném vyhledávači.  Doporučujeme zajistit si (zamluvit) ubytování v hotelu či mimo hotel co nejdříve, ať ještě je :- ) 

https://www.e-chalupy.cz/jeseniky/ubytovani/ceska-ves/


I v případě, že nebudete ubytovaní na hotelu, můžete se s námi v případě vašeho  zájmu stravovat v hotelu za níže vypsané ceny. V tom případě vás požádáme, aby jste se zaregistrovali jen pro stravu v naší registraci, ať můžeme celkové počty včas předat vedení hotelu. DĚKUJEME :- )  

Přejeme dny plné síly, radosti, pokoje a lásky i odvahy k činění dobra,          těšíme se spolu s vámi na společně strávený čas v Pánově přítomnosti          a Jeho Slově :-) 


MLUVČÍ KEMPU ZMOCNĚNÍ 2024  listujte posouváním šipky do strany - SLIDESHOW  :- ) 

K tomuto je ještě třeba připočíst poplatek za ubytování obci ve výši 4Kč/den. V době, kdy poplatky obcím jsou státem zafixovány na max.50Kč/noc a mnohé obce využívají tuto hranici, jsme vděčni za tuto výši poplatku :- ) 

Polovinu z ceny, kterou vám Tom spočítá, je potřeba uhradit do konce června, protože to je čas, kdy budeme muset zaplatit zálohu hotelu Zlatý Chlum. :- ) Druhou část budeme potřebovat před začátkem KEMPU. Můžete samozřejmě poslat celou částku najednou, v tom vám určitě nebudeme bránit :- ) Děkujeme :- )