Rodinný kemp 2018
ohlédnutí

Už jste možná viděli ...

DĚKUJEME VŠEM, kteří se zúčastnili ... věřili jsme v hodně, ale i tak bylo naše očekávání mnohonásobně překonáno ... jak někdo dobře vystihl - Pán vykoupil čas a ač jsme se sešli po 13! letech ( poslední společný kemp byl v roce 2005!), tak to bylo jakoby jen pár týdnů od toho, co jsme se viděli naposledy.

Velké díky všem mluvčím, kteří přijali naše pozvání a naše pozdravy těm, kteří tento rok přijet nemohli... Díky všem, kteří přiložili ruku k dílu - jak v dětské, tak v praktické pomoci, překladatelům, chváličům, řidičům ... DĚKUJEME, že i díky vašemu přičinění tento kemp mohl být tím, čím byl... Děkujeme všem, kteří vzali kemp za svůj a pomohli nám s náklady kempu ...po sečtení nákladů a výdajů s radostí a vděčností dáváme na vědomí, že všechny potřeby kempu jsou pokryty a těsně po kempu jsme ještě přijali dar přetékání "na každé dobré dílo" :-)

Přejeme slavné a mocné dny a nezapomínejme, že všichni patříme do spolku VERONIKa :-)