Rodinný kemp 2019

Ohlédnutí se s poděkováním 

Už sice nemáme stan ...

... ve kterém bychom se scházeli ke společnému uctívání Pána a prohlašování Jeho vítězství, dobroty a lásky k lidem, tak jako jsme to dělávali na prvních kempech, ale je stále s námi Pánovo milostrdenství, společenství lásky a budování víry slyšením kázaného Slova, které - když je promluvené či vyhlášené zde na zemi - se nenavrací s prázdnou, ale vykoná, k čemu je vyslané ...(Iza 55:10-11)  Srdečně Vás zveme na týden společného hledání Boží tváře, Jeho zmocnění a plánů pro naše životy ... (a naše sbory) :-)

Takto jsme vás letos zvali na KEMP 2019! ... teď, když se ohlédneme musíme říci, že to bylo přesně tak! Kdo byl, ví ... Boží moc byla přítomná k uzdravování, povzbuzení. Mnozí nám psali o vizích, které obdrželi ... uzdravení, která přijali ... o novém životě, kteří prožívají ... o naplnění, až do přetékání ... o zmocnění, které "se jich drží", kamkoliv jdou :-)  Všechno toto v nás působí touhu znovu a znovu vzdávat Pánu díky za vše, co vykonal ( od stvoření světa, přes přísliby Mesiáše až po Kříž Ježíše Krista a Jeho prázdný hrob, a pak ještě dál ...) za vše, co v nás koná,  i za to, co je teprve před námi ... 

Děkujeme také za nádherný dar, který jsme na KEMPU od zúčastněných dostali - překrásné požehnání, děkujeme moc :-) 

Audio nahrávky z KEMPU 2019 jsou dostupné na těchto stránkách v sekci SLUŽBY - KEMP 2019.

V tuto chvíli se pracuje na zpracování nahraných videí a jejich následném pověšení na youtube kanál Spolku ( teprve ho tvoříme :-)  ) 

PŘIPOMÍNÁME  také termín KEMPU 2020 - a to 2. - 8 srpna 2020 :-)