Rodinný kemp

Sem vložte podnadpis

Děkujeme, že jste se rozhodli pro KEMP 2019!

Níže naleznete 2 odkazy na přihlašovací formuláře ve formátu XLS a hned pod nimi detailní popis, jak postupovat dále.

1. Základní přihlašovací formulář - POVINNÝ
  2. Jiné schéma stravování - VOLITELNÝ

Po vyplnění je nutno odeslat XLS soubor(y) na spolekveronika@seznam.cz

Do předmětu mailu prosím uveďte text: Přihlašovací formulář + jméno kontaktní osoby

Po obdržení vašeho mailu vám budou nejpozději do 48 hodin odeslány podklady k platbě, případně žádost o další zpřesňující informace.

V případě technických potíží se stažením či vyplněním formulářů nás prosím kontaktujte na spolekveronika@seznam.cz

Pole poznámky v základním formuláři využijte např. pro následující informace:

• S kým chcete být ubytováni (u rodin je společné ubytování samozřejmostí). Jinak budete k někomu na pokoj přiděleni. Budeme se snažit vyhovět vašim požadavkům, ale vše je možné pouze v rámci ubytovací kapacity hotelu. O případných změnách budete informováni.
  • Upřesnění o prvním/posledním vámi požadovaném jídle v případě pozdějšího příjezdu či dřívějšího odjezdu.