Rodinný kemp 2021

aneb co Joel Baker započal...

Kdy a kde bude? 

 18. - 24. července 2021 

               v hotelu Dlouhé Stráně (www.hotelds.cz) 

Srdečně Vás zveme na týden společného hledání Boží tváře, Jeho zmocnění a plánů pro naše životy ... (a naše sbory) :-) 

Nutno říci, že už teď se velmi těšíme na společný čas s vámi  ... věříme, že Pán bude velmi specificky směrovat mnohé z nás, instruovat nás o věcech, které jsou před námi stejně jako o období, ve kterém se právě nacházíme ... Pán není zaskočen situací či okolnostmi ... Kdykoliv se Jeho lid sejde v úctě a touze Ho více znát, On odhaluje svá tajemství těm, kdo o to stojí ... věrným, kteří to dál ponesou dle instrukcí Ducha... stále je s námi Pánovo společenství lásky a budování víry slyšením kázaného Slova, které - když je promluvené či vyhlášené zde na zemi - se nenavrací s prázdnou, ale vykoná, k čemu je vyslané ...(Iza 55:10-11)

Prostor bude i pro vzájemné společenství či výlety do krásných Jesenických kopců, pro návštěvy mnohých kulturních památek onoho kraje ( přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, papírna a zámek Velké Losiny, nový termální park Velké Losiny, Priessnitzovy lázně Jeseník, zámecký park Loučná či Sobotín, atd.), dětských hřišť či rybníků, kde je možno rybu si ulovit. K dopravě bude možno použít mimo aut i pravidelných vlakových a autobusových spojů (zastávky přímo pod hotelem), do kopců pak i lanovky. :-)

Kemp začíná tento rok v neděli 18.července a končí v sobotu 24.července. Probíhat bude opět v Hotelu Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou.

A pro koho je kemp určen? Kemp je pro všechny věkové kategorie, se službou dětem.      Svoji účast přislíbili a naše pozvání přijali a svoji účast potvrdili ( samozřejmě s ohledem na Covid situaci)                                                                                                                   

Joel a Nicola BAKER                                                                                                      GERARD VanderVeght                                                                                              CHRIS GILL                                                                                                           Thomas a Irena LILLIENDAHL                                                                                    Tomáš HRUBÝ                                                                                                             Randy Kubíček a další... :-) 


    REGISTRACE K POBYTU JE V TUTO CHVÍLI UKONČENA

V případě, že se sitace ve tvém zaměstnání změnila a otevřela se ti možnost přeci jen na poslední chvíli na KEMP jet, můžeš nás kontaktovat. Pokud jsou na hotelu volné pokoje, můžeme se pokusit je rezervovat.   

 Hotel v roce 2020 prodělal rozsáhlou investici, a úspěšně získal certifikaci Wellness 3* Superior. Jsme vděčni hotelu za ceny, které oproti loňským cenám doznaly jen nejnutnější navýšení ... 

Možnosti UBYTOVÁNÍ   

Budova hlavní - v této budově je restaurace, kde bude podávána strava i sál, kde budou probíhat všechna setkání, stejně jako místnost pro dětskou službu.

varianta A - pokoje na hlavní budově - jsou nově rekonstruované, se sprchou, WC, a TV.  K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a dvoupokoje.                                                                               Dospělá osoba - ā 470,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 280,- Kč za noc

Budova horní - je s hlavní budovou propojena venkovním schodištěm, popř. vnitřním koridorem. Zde je na výběr několik možností ubytování.

varianta B - pokoje čerstvě po rekonstrukci, se sprchou a WC.                                                                               Dospělá osoba - ā 390,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 270,- Kč za noc

varianta C - pokoje se sprchou a WC                                                                                                                         Dospělá osoba - ā 360,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 250,- Kč za noc

varianta D pokoj pouze se sprchou. WC na patře                                                                                                    Dospělá osoba - ā 290,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 190,- Kč za noc     --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------       Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu , v případě lůžka 150,- Kč za noc.           Zapůjčení postýlky 150,- za noc                                                                                                 Příplatek za jednolůžkový pokoj +200,- Kč za noc.                                                                ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a ještě o stravování :-)

STRAVOVÁNÍ: možnost polopenze nebo plné penze dle níže uvedených cen

Celá penze

dospělá osoba - á 360,- Kč za osobu a den                                                     snídaně - ā 80,- Kč, oběd - ā 150,- Kč, večeře - ā 130,- Kč 

dítě do 14 let - á 300,- Kč za osobu a den                                                          snídaně - ā 60,- Kč, oběd - ā 130,- Kč, večeře - ā 110,- Kč 

Celiaky - cena stravy dle výše uvedených cen + příplatek                                snídaně +30,-Kč / oběd + 15,-Kč a večeře + 15,-Kč

Snídaně kontinentální, oběd a večeře jednotná

                                       V případě jakýchkoliv dotazů se nás neváhejte kontaktovat ...:   

Přihlašování

Do KONTAKTNÍHO formuláře níže prosím zadejte VARIANTU UBYTOVÁNÍ. U každé varianty se vám tu ještě pro snazší rozhodování, kterou variantu zvolit, pokusíme pokoje trošku popsat ...

A: pokoje jsou po rekonstrukci, s koberci, foto visí na stránkách hotelu. Wifi - dobrý signál. Televizi radíme odpojit při příjezdu pro ty, pro které by mohla být pokušením :-)

B: nově zrekonstuované a letos nově otevřené pokoje s koupelnou a WC - jsou s koberci, většinou balkónem.

C: pokoje s koupelnou a WC - jsou bez koberců, většinou s balkónem. Tom je označil jako "lepší intr". Některé jsou řešeny jako dvoupokoje. Plusem je, že tyto dvoupokoje jsou dostatečně prostorné, s možností ubytování až 10 hostů. Připomínají nám ubytování na Seči ( kdo byl, ví :-)

D: na HORNÍ BUDOVĚ - pokoje pouze se sprchou ( trošku netradiční řešení ) připomínají internát starších časů. Na podlaze linoleum, což je prý vyhledávané hlavně v zimě skupinkami lyžařů, kteří se nestarají, kde z nich co spadne :-) Postele a křesla také čekají na výměnu, nicméně tam jsou a to je asi to nejdůležitější :-) WC je na chodbě.

WiFi na horní budově bylo letos zesíleno, mělo by být ve všech místech budovy dostatečně silné.

Na HLAVNÍ BUDOVĚ se nachází JÍDELNA a společenské prostory, bazén a fitness...


Po odeslání KONTAKTNÍHO formuláře (viz. níže) budete přesměrováni na stránku, na které si stáhnete xls PŘIHLAŠOVACÍ formulář + stravovací kartu, ( tu je potřeba vyplnit jen v případě, že si budete chtít objednat stravu v jiném formátu než plná penze či polopenze).

Po vyplnění a odeslání PŘIHLAŠOVACÍHO formuláře mailem na SpolekVeronika@seznam.cz vám budou zaslány platební instrukce. Vzhledem k tomu, že 15.6. budeme posílat na hotel zálohovou platbu za náš pobyt, prosíme o zasílání plateb pokud možno elektronicky na účet. Ve výjimečných případech a po telefonní domluvě bude možnost platby v hotovosti na místě.  O připsání platby na náš účet vás budeme informovat.

PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE:  Registrace probíhá do 10.6.2021. Prosíme o včasné zaregistrování zájemců o kemp a vyhnutí se tak komplikací při komunikaci s hotelem při pozdějším přihlašování. Spolek Veronika nemá žádný zisk, žádnou částku na provozní náklady skrytou v ceně, kterou účastníci kempu platí. Cena za ubytování a stravu je částka, kterou si účtuje hotel :-) ) Tento KEMP je projektem našeho Pána a proto věříme, že Pán zaopatří všechny výdaje, spojené s přípravou a pořádáním tohoto kempu a "ještě víc pro každé dobré dílo" ) :-)

Nejzazší termín pro přihlášení je 15. 6. 2021. Přihlášení po tomto datu bude možné elektronicky pouze ve výjimečných případech, a to po domluvě s organizátory. Vzhledem k tomu, že téměř souběžně organizujeme příměstský kemp pro děti v Rapotíně vás VELMI PROSÍME o včasné se přihlášení ...

Vašim požadavkům na ubytování se budeme samozřejmě snažit vyhovět. V případě, že by to nebylo možné, vás budeme co nejdříve kontaktovat. Do poznámky v přihlášce prosím uveďte i případné pohybové nebo stravovací omezení.