PROČ ŽÍT SVATĚ? 

Je tu další možnost setkání se, společenství spolu navzájem... hlavně ale proč všechna tato setkání pořádáme je, aby jste vy, mladí, měli prostor společně poznávat Stvořitele, sebe, se navzájem, Boží Slovo i Jeho moc... a to ve škole asi neberete, proto je tu From Inside/ Out :- ) 

Pár informací k SETKÁNÍ S KUBOU A DANOU 

Začínáme v pátek  19.1.2024 v 18:00 večeří.

Končíme v sobotu  (20.1.) odpoledne  ( stejně nakonec končíme tak, jak vám jezdí autobusy a vlaky, tak raději čas ani nepíšeme, ale většinou to bývá okolo 15:00 hod.)

Akce se uskuteční v prostorách a okolí Nové naděje na náměstí SVOBODY 1052, JESENÍK.

S sebou: karimatku, spacák, nĚco pod hlavu, přezůvky, hygienické potřeby, sportovní boty a oblečení. Bibli a něco na zápisky :- )

Téma modliteb teď na chvíli opustíme, ač je to naše srdcovka a moc rádi v něm budeme pokračovat, což se od minule i plánuje :-)  Tentokrát nám však Pán velmi silně vložil na srdce téma, které je dost stěžejní pro životy všech nás...   Doporučujeme si i tentokrát vzít se sebou blok a tužku, budou se hodit... :- ) 

Náklady na naše setkávání jsou, určitým mechanismem se nám je daří pokrývat, poplatek za stravu a ubytování a teplo bude tentokrát 100Kč, prosíme o uhrazení všechny účastníky. DĚKUJEME :- ) 

Podmínky setkávání budou od teď nastaveny trochu jinak, budou  zveřejněny při příchodu nebo na vyžádání zaslány elektronicky. Bude to fajn :-) :-) 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuj buď na tel. 725 667 247, nebo na naší emailové adrese spolekVeronika@seznam.cz.

V přihlašovacím formuláři tě poprosíme i o kontakt na rodiče, abychom jim mohli poslat informace ohledně této akce. Děkujeme. 

Pokud s námi jezdíš pravidelně, pak stačí, když nám pošleš sms nebo se přihlásíš přes zprávu ve skupině Inside/out na Messengeru... PROSÍME ALE PŘIHLAŠ SE, AŤ VÍME, PRO KOLIK LIDÍ CHYSTAT STRAVU...  Díky :- ) 

Těšíme se na společný čas se všemi vámi, bude to čas, který bude stát za to :- ) 

PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ pro Proč žít svatě...