REUNION studentů 2022

... je to prostě tak. Uslyšel jsi povolání a nastoupil ten běh... Každý z nás... a každý ho běží sám za sebe. Nějakou dobu jsme ho ale mohli běžet společně ...v lavicích centra VÍTĚZSTVÍ :-) Jednou jsme se rozhodli, že to je ta cesta, kterou půjdeme...            a každý z nás jsme po opuštění školních lavic ušli dlouhý nebo delší kus úseku " té Cesty" ... ale to, co jsme se měli možnost naučit teoreticky v lavicích, i si na vlastní kůži vyzkoušet je základ, na kterém stavíme ... něco, co nás bude provázet po zbytek času tady na zemi ...

A máme tu další příležitost se sejít ...
Milý spolužáku, spolužačko, srdečně tě zveme na

V sobotu   26. 3. 2022

v podkrovním sále

E X P O Z I C E      Č A S U

ve ŠTERNBERKU

Začínáme v 10:00 hod.  ...  a balíme nejpozději v 17:00 hod.

Prostory budou otevřené již od 9:00 hod. s možností občerstvení

Naším letošním hlavním hostem bude Gerard van der Vegt... ale určitě nebude jediným mluvčím tohoto setkání.

Proto tě chceme povzbudit, aby sis pokud možno nenechal ujít tuto příležitost znovu se vidět ... slyšet ... být povzbuzen a být povzbuzením :-)  Pokud s sebou chceš vzít svoji rodinu či přátele, určitě můžeš :- )

Co se týká společného oběda - na základě naší zkušenosti z poslední akce ve Šternberku, kde velmi dobře zafungovala obědová přestávka, kdy jsme se  v době oběda na 1,5 hod. rozešli, a po návratu opět pokračovali... :- ) To znamená, že tentokrát  se nebudeme snažit organizovat společný oběd, který nemusí každému vyhovovat...

V sále je možnosti uvařit čaj či kafe a dát si minerálku, popř. skousnout buchtu...

Už teď se na vás všechny těšíme