REUNION studentů 2023!

... je to prostě tak. Uslyšel jsi to povolání a nastoupil ten běh ...každý z nás ... a každý ho běží sám za sebe ...ale nějakou dobu jsme ho mohli běžet společně ...v lavicích centra VÍTĚZSTVÍ :-) Jednou jsme se rozhodli, že to je ta cesta, kterou půjdeme ...a každý z nás jsme po opuštění školních lavic ušli dlouhý nebo delší kus úseku " té Cesty" ... ale to, co jsme se měli možnost naučit teoreticky v lavicích i si na vlastní kůži vyzkoušet je základ, na kterém stavíme ... něco, co nás bude provázet po zbytek času tady na zemi ...

Hola hali, milovaní,milovaní Pánem a příjemní lidem, 
srdečně Vás zveme na setkání se, a to 

          V sobotu   22.dubna 2023,         

 v podkrovním sále  šternberské EXPOZICE ČASU

Začínáme v 10:00 hod.  ...  a balíme nejpozději v 17:00 hod. 

Prostory budou otevřené již od 9:00 hod. s možností občerstvení  :- )

Na letošní setkání  přislíbil svoji účast Gerard van der Vegt jsme za to moc rádi, dále se s námi o povzbuzení budou sdílet Thomas a Irenka Lilliendahl, Petr Jaroš, náš další letošní host ze Šternberka Terka Holasová a další.  :-) Proto tě chceme povzbudit, aby sis pokud možno nenechal/a ujít tuto příležitost znovu se vidět ... slyšet ... být povzbuzen/a a být povzbuzením :-)  

Co se týká oběda - letos jsme se rozhodli udělat to stejně jako loni a dát prostor každému, aby si ten čas udělal podle sebe... někdo preferuje malou svačinku místo oběda, někdo se možná bude chtít postit :- ) a někteří budou chtít popovídat ve své oblíbené restauraci... proto neplánujeme společný oběd :-)  Ale bude "obědová pauza", kdy se všichni budeme moci rozprchnout a využít ten čas dle svého uvážení :- ) 

Pokud by jsi ale měl/měla na srdci něco na tuto akci upéct či nachystat pro chvilky občerstvení a společného času povídání, jdi do toho a udělej to :- )  Budeme rádi :- ) 

                                      Těší se na vás      za pořadatele      Tomáš a Hanka Machálkovi 

Adresa Expozice času - ČSA 113/19, Šternberk, více na www.expozicecasu.cz