Rodinný kemp 2019

aneb co Joel Baker započal...

Už sice nemáme stan ...

... ve kterém bychom se scházeli ke společnému uctívání Pána a prohlašování Jeho vítězství, dobroty a lásky k lidem, tak jako jsme to dělávali na prvních kempech, ale jinak  je stále s námi Pánovo milostrdenství, společenství lásky a budování víry slyšením kázaného Slova, které - když je promluvené či vyhlášené zde na zemi - se nenavrací s prázdnou, ale vykoná, k čemu je vyslané ...(Iza 55:10-11)  

  Srdečně Vás zveme na týden společného hledání Boží tváře, Jeho zmocnění a plánů pro naše životy ...       (a naše sbory)   :-) 

Prostor bude i pro vzájemné společenství či výlety do krásných Jesenických kopců, pro návštěvy mnohých kulturních památek onoho kraje ( přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, papírna a zámek Velké Losiny, nový termální park Velké Losiny, Priessnitzovy lázně Jeseník, zámecký park Loučná či Sobotín, atd.), dětských hřišť či rybníků, kde je možno rybu si ulovit. K dopravě bude možno použít mimo aut i pravidelných vlakových a autobusových spojů (zastávky přímo u hotelu), do kopců pak i lanovky. :-)

Kemp začíná v neděli 4.srpna a končí v pátek 9 srpna 2019. Probíhat bude v Hotelu Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou (www.hotelds.cz).

A pro koho je kemp určen? Kemp je pro všechny věkové kategorie, se službou dětem. Svoji účast přislíbili    a naše pozvání přijali: Joel a Nicola Baker, Gerard Vandervegt, Doug Croucher, Simon Braker, Jonathan a Melody Swaby  a další ...  pořádá spolek VERONIKA ve spolupráci s ROFC CR a CNN CR. 

Možnosti a ceník ubytování 

Hotel Dlouhé Stráně, Loučná nad Desnou             

Proti standardním cenám tohoto hotelu jsme i letos bojovali o ceny za skupinové ubytování. Nakonec nám zůstaly ty loňské, které při našem počtu jsou přiměřené... Registrace ubytování a stravy probíhá přes registrační formulář Spolku Veronika ( viz.níže). Ti, kdo potřebují potvrzení o zaplacení dovolené pro zaměstnavatele dříve, prosíme, kontaktujte nás :-)

UBYTOVÁNÍ      (od apartmánu po stany) 

Budova hlavní - v této budově je restaurace i sál, kde budou probíhat všechna setkání, stejně jako místnost pro dětskou službu.

  varianta A    - pokoje na hlavní budově  - jsou nově rekonstruované, se sprchou, WC a televizí.                                K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a dvoupokoje.                                                            Dospělá osoba - ā 430,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 250,- Kč za noc  

Budova horní  - je s hlavní budovou propojena venkovním schodištěm, popř. vnitřním koridorem. Zde je na výběr několik možností ubytování.

varianta  B      - NOVĚ OTEVŘENY pokoje čerstvě po rekonstrukci, se sprchou a WC.                                                 Dospělá osoba - ā 360,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 250,- Kč za noc

varianta C       - pokoje se sprchou a WC                                                                                                                           Dospělá osoba - ā 330,- Kč za noc, dítě do 14 let - ā 230,- Kč za noc  

varianta  D      - pokoj pouze se sprchou. WC na patře                                                                                                   Dospělá osoba - ā 270,- Kč za noc,  dítě do 14 let - ā 170,- Kč za noc                      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko , v případě lůžka 80,- Kč za noc.                                        Příplatek za jednolůžkový pokoj +200,- Kč za noc.                                                                              --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                       Varianta  S      Možnost využití vlastního stanu - cena za 1 stan 100,- Kč /noc,                                                                                                                    cena za osobu 50, -/noc.

a ještě o stravování    :-)        

STRAVOVÁNÍ:  možnost polopenze nebo plné penze dle níže uvedených cen                            

Celá penze: dospělá osoba - á 260,- Kč za osobu a den                                                                        / snídaně - ā 60,- Kč, oběd - ā 110,- Kč, večeře - ā 90,- Kč /

dítě do 14 let - á 205,- Kč za osobu a den                                                                                                 / snídaně - ā 50,- Kč, oběd - ā 85,- Kč, večeře - ā 70,- Kč /        

 Snídaně kontinentální, oběd a večeře jednotná


Přihlašování

Do KONTAKTNÍHO formuláře níže prosím zadejte VARIANTU UBYTOVÁNÍ.  U každé varianty se vám tu ještě pro snazší rozhodování, kterou variantu zvolit, pokusíme pokoje trošku popsat ...

A: pokoje jsou po rekonstrukci, s koberci, foto visí na stránkách hotelu. Wifi - dobrý signál. Televizi radíme odpojit při příjezdu pro ty, pro které by mohla být pokušením :-)

B: nově zrekonstuované a letos nově otevřené pokoje s koupelnou a WC - jsou s koberci, většinou balkónem. 

C: pokoje s koupelnou a WC - jsou bez koberců, většinou s balkónem. Tom je označil jako "lepší intr". Některé jsou řešeny jako dvoupokoje. Plusem je, že tyto dvoupokoje jsou dostatečně prostorné,  s možností ubytování až 10 hostů. Připomínají nám ubytování na Seči ( kdo byl, ví :-)

D: na HORNÍ BUDOVĚ  - pokoje pouze se sprchou ( trošku netradiční řešení ) připomínají internát starších časů. Na podlaze linoleum, což je prý vyhledávané hlavně v zimě skupinkami lyžařů, kteří se nestarají, kde z nich co spadne :-) Postele a křesla také čekají na výměnu, nicméně tam jsou a to je asi to nejdůležitější :-)  WC je na chodbě.

WiFi na horní budově není ve všech místech budovy dostatečně silné.

JÍDELNA a společenské prostory stejně jako bazén a fitness se nachází na HLAVNÍ BUDOVĚ.

Po odeslání KONTAKTNÍHO formuláře (viz. níže) budete přesměrováni na stránku, na které si stáhnete xls PŘIHLAŠOVACÍ formulář + stravovací kartu, ( tu je potřeba vyplnit jen v případě, že si budete chtít objednat stravu v jiném formátu než plná penze či polopenze). 

Po vyplnění a odeslání PŘIHLAŠOVACÍHO formuláře mailem na SpolekVeronika@seznam.cz vám budou zaslány platební instrukce. Platbu je možné zaplatit CELOU PŘEDEM NA ÚČET s přiděleným variabilním symbolem, nebo ji lze rozdělit na zálohu (50%), kterou je nutné poslat na účet nejpozději do konce června a zbytek platby potom provést do konce července (ve výjimečných případech a po telefonní domluvě, v hotovosti na místě). DŮLEŽITÉ: Celý proces registrace bude dokončen a vámi zvolené ubytovací kapacity hotelem zarezervované až po obdržení (zálohové) platby na náš účet.                                                                                                O připsání platby na náš účet vás budeme informovat.

PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE: Přihlášení do 15. 6. 2019 je bez registračního poplatku. Od 1.7.2019 činí poplatek na dospělou osobu 200 Kč.                                                                                               (Tento poplatek je nástrojem "k  povzbuzení" co největšímu počtu včasného zaregistrování zájemců o kemp a vyhnutí se tak komplikací při komunikaci s hotelem. Spolek Veronika nemá žádný zisk, žádnou částku na provozní náklady skrytou v ceně, kterou účastníci kempu platí. Cena za ubytování a stravu je částka, kterou si účtuje hotel :-) ) Tento KEMP je projektem našeho Pána a proto věříme, že Pán zaopatří všechny výdaje, spojené s přípravou a pořádáním tohoto kempu a "jěště přebude pro každé dobré dílo" ) :-)

Nejzazší termín pro přihlášení je 15. 7. 2019. Přihlášení po tomto datu již nebude možné elektronicky, ale pouze ve výjimečných případech, a to po domluvě s organizátory. Bude účtován poplatek 300 Kč na dospělou osobu.

Vašim požadavkům na ubytování se budeme samozdřejmě snažit vyhovět. V případě, že by to nebylo možné vás budeme co nejdříve kontaktovat.                                                                              Do poznámky v přihlášce prosím uveďte i případné pohybové nebo stravovací omezení.

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ: Dojde-li ke zrušení závazné přihlášky bez závažného důvodu (kterým může být např. onemocnění), bude  platba vrácena, avšak snížená o storno poplatek. Storno poplatek bude činit 200 Kč na dospělou osobu při zrušení do 15.7.2019. V případě jejího zrušení po 15. 7. 2019 je možno vrátit část platby pouze v mimořádných případech.

Před příjezdem ... po příjezdu ... před odjezdem


Pro ty, kdo pojedou vlastním autem: ze Šumperka směrem na Jeseník, v Koutech nad Desnou na úrovni vlakové stanice zabočit doleva serpentinami do kopce již přímo k budovám hotelu.

Pokud jde o vlakové spojení - vlaková stanice Kouty nad Desnou je umístěna přímo pod střediskem, stejně jako zastávka autobusů ... 

Registrace bude probíhat v neděli 4. 8. od 15:00 hod.,  opustit ubytovací prostory v pátek 9.8., je třeba do 10:00 hod.