Ano, ano, taky to tak máme... stýská se nám po vás tak, jako vám po nás :- ) 

Nejvyšší čas, abychom se zase viděli...  :- )  

Pár informací, většinou se chronicky opakujících...

Začínáme v pátek ( 13.10.) v 18:00 večeří.

Končíme v sobotu  (14.10.) odpoledne  ( stejně nakonec končíme tak, jak vám jezdí autobusy a vlaky, tak raději čas ani nepíšeme, ale většinou to bývá okolo 15:00 hod.)

Akce se uskuteční v prostorách a okolí Nové naděje na náměstí SVOBODY 1052, JESENÍK.

S sebou: karimatku, spacák, přezůvky, hygienické potřeby, sportovní boty a oblečení. Bibli a něco na zápisky :- )

Téma máme na srdci už dlouho... rádi bychom s vámi koukli na základní typy modliteb, takový základní nástřel, který ale věříme povzbudí všechny, i ty, kteří to už někdy slyšeli či studovali... takže i nás... počítáme s tím... Modlitba je tak překrásný dar, je tak bohatá, totálně nenáboženská, má hloubku i své výšiny, přesto zůstává jednoduchá a rozmanitá zároveň... prostě jedno setkání stačit nebude, ale někde začít musíme :- )  Doporučujeme vzít si s sebou blok a tužku, budou se hodit... :- ) 

Pracujeme na tom, aby se nám podařilo sklepat náklady na minimum, poprosíme vás o pomoc s nimi, ale nebude to nic drastického... cca 100Kč, v ceně večeře, snídaně, oběd, právo na sprchu apod. :-)  

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuj buď na tel. 725 667 247, nebo na naší emailové adrese spolekVeronika@seznam.cz.

V přihlašovacím formuláři tě poprosíme i o kontakt na rodiče, abychom jim mohli poslat informace ohledně této akce. Děkujeme. 

Pokud s námi jezdíš pravidelně, pak stačí, když nám pošleš sms nebo se přihlásíš přes zprávu ve skupině Inside/out na Messengeru... Díky :- ) 

Těšíme se na společný čas se všemi vámi, bude to čas, který bude stát za to :- ) 

PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ pro NAUČ NÁS SE MODLIT