" Bav se a Služ"

Ahojky!   :- ) 

Tak už jsme tady zase :- )  Uteklo to jako voda, těch pár týdnů... a jak jsme se domluvili, tak i činíme. Den pro Děti je nachystaný na 28.5.  Úderem jedné nám na prostranství u církve Nové naděje Jeseník přistane nafukovací skluzavka DINO, budeme mít práci nachystat ven stoly a židličky, stanoviště a potřebné vybavení ke každému z nich. Budeme sloužit dětem... a Pán bude sloužit nám... to miluju :- ) 

Pár informací, většinou už známých...

Setkání mládeže From Inside/Out, které jsou pořádány spolkem Veronika jsou setkání pro děti starší 12let, protože to je věk, kdy děti přestávají být dětmi a stávají se mládežníky. Mnoho věcí se mění a proto se rádi scházíme, abychom se mohli sdílet, povzbuzovat a orientovat se v těch všech změnám. Věříme Pánu, že nás tím vším provede vítězně, silné a zároveň laskavé, proměněné Boží láskou a slitováním... Víme, že naše budoucnost je v Jeho rukou, že každého z nás zná jménem, ví, kde bydlíme a slyší volání našich srdcích... Slyší, a odpovídá. Laskavě, jasně, zřetelně. Svým Slovem. I na našich setkáních. Vždyť sám říká: Volej ke mně a odpovím ti. CHCI ti oznámit veliké a nedostupné věci, které neznáš.  To pro nás zapsal v Jeremiášově proroctví 33 kapitole, 3 verši. Pán se vždy prokázal věrným a znovu nám bude odpovídat a "večeřet s námi".  Jupíííí!   oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Začínáme v pátek 27. 5. v 18:00 večeří.

Končíme v sobotu 28. 5. v 18:00 hod. po akci pro děti.

Akce se uskuteční v prostorách a okolí Nové naděje na Tovární ulici 1332/1a (areál WOX) JESENÍK.

S sebou: karimatku, spacák, přezůvky, hygienické potřeby, sportovní boty a oblečení na dopolední bytí uvnitř i odpolední bytí venku s dětmi, kamarády, poznámkový blok, Bibli. :- )

Téma BAV SE A SLUŽ. No a o tom je ve skutečnosti celý křesťanský život... o vztahu s Pánem, je plný radosti a nadšení, takže se s Ním člověk fakt nenudí a o tom, že to, co od Pána neustále dostáváme, můžeme dávat druhým a tím nám toho jen přibývá. Pozornost, přátelství, radu, objetí, lásku...  , co máme vevnitř je to, co dáváme. Anobrž, jak někdo někde někdy řekl: "Co nemáš, nemůžeš dát"  :-) Svatá pravda :- ) 

Těšit se můžeme na skvělé kázání, baštu, společenství, klidné nocování a zábavné sloužení... 

Na jídlo a energii se tentokrát nic neplatí, jsme vašimi velkými dlužníky za pomoc, kterou nám pomůžete na Dni pro děti :-) 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuj buď na tel. 725 667 247, nebo na naší emailové adrese spolekVeronika@seznam.cz.

A jak už jsme zvyklí, poprosíme tě v přihlašovacím formuláři i o kontakt na tvé rodiče, abychom jim mohli poslat informace ohledně této akce. Děkujeme. 

PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ pro BAV SE A SLUŽ :- )