JAK ZŮSTAT PEVNĚ STÁT   - SETKÁNÍ S  PASTOREM ADAMEM

Je tu další možnost setkání se, společenství spolu navzájem... hlavně ale proč všechna tato setkání pořádáme je, aby jste vy, mladí, měli prostor společně poznávat Stvořitele, sami ebe ve světle Slova, poznávat se navzájem, Boží Slovo i Jeho moc... a to ve škole asi neberete, proto je tu From Inside/ Out :- ) Můžeš se sebou klidně vzít i své kamarády, kteří se začínají zajímat o Pánovy cesty či o Bohu přemýšlí...

Pár informací k setkání

Začínáme netradičně v SOBOTU  27.dubna 2024

Končíme v sobotu  27.dubna cca v 17:00hod.

Akce se uskuteční

v prostorách církve Naděje ve ŠTERNBERKU, tř. ČSA, ŠTERNBERSKÝ DVŮR.

S sebou: Bibli a něco na zápisky  +  přezůvky ( pro ty, kdo se neradi potí celý den v botech),

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuj buď na tel. 725 667 247, nebo na naší emailové adrese spolekVeronika@seznam.cz.

Pokud s námi jezdíš pravidelně, pak stačí, když nám pošleš sms nebo se přihlásíš přes zprávu ve skupině Inside/out na Messengeru... PROSÍME ALE PŘIHLAŠ SE, AŤ VÍME, PRO KOLIK LIDÍ CHYSTAT STRAVU...  Díky :- )

TENTOKRÁT NEBUDEME VYBÍRAT ÚČASTNICKÝ POPLATEK, ale neboj, pokud žiješ životní styl dávání a zasívání, dostaneš příležitost zasít do sbírky. Nemůžeme vás připravit o tuto možnost a výsadu.  Pán řekl DÁVEJTE A BUDE VÁM DÁNO, ochotně, dobrovolně, ne z donucení... Proto se už teď můžeš začít ptát Pána, jak to vidí a vzít si s sebou pár korun navíc..  ( je mnoho polí, kam se dá zasít, pravidlo (logika) je, že nejčastěji zasíváme na pole, z jehož úrody - obilí jíme chleba nejčastěji, nebo je pro nás nejvýživnější. To proto, aby to pole i příští rok bylo obdělané a mohlo přinést další úrodu  :- ).

Těšíme se na společný čas se všemi vámi, bude to čas, který bude OPĚT stát za to :- )

PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO HOSTA

Adam Frederiks se narodil a vyrostl v Brookfield, stát Connecticut. Má dva mladší bratry, Blaina a Setha. Rodina Fredericksových je zapojena do služby od roku 1984. Jejich rodiče, Barry a Sheila Fredericksovi, byli průkopníky velké církve, Grace Family Church v Newtown, CT.

Adam navštěvoval malou soukromou křesťanskou školu, nyní nazývanou Faith Preparatory School v New Milford, Connecticut.

Po střední škole se přestěhoval do Tulsy, aby navštěvoval Rhema Bible Training Center. Po absolvování Rhemy v roce 1994 se Adam stal součástí School of Ministry v Church On The Move, také v Tulse.

V květnu 1995 se Adam vrátil domů do Connecticutu , aby sloužil jako pastor mládeže v Grace Family Church. Po 25 let Adam vytvářel silnou službu další generaci. S vášní učit mladé lidi a vidět děti sloužit Pánu celým srdcem, Adam zasvětil svůj život povolání, které Bůh vložil do jeho života.

Adam vždy rád cestoval a myšlenka sloužit Pánu prostřednictvím vedení mezinárodních misijních cest se k němu dokonale hodila. Adam vedl a byl součástí více než 40 misí po celém světě a přivážel s sebou celkem tisíce teenagerů a mladých dospělých, kteří tak dostávali možnost učit se sloužit.

V roce 2019 Adam přešel z pastorace mládeže a stal se vedoucím pastorem v Grace Family Church. GFC je i nadále energickým, Duchem naplněným sborem, kam pravidelně chodí mnoho mladých lidí a rodin.

Adam je milovníkem všech zvířat, baví ho reality televize a svůj volný čas tráví rád vařením v kuchyni.

PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ pro SETKÁNÍ VE ŠTERNBERKU